xBrowserSync

Opis xBrowserSync

xBrowserSync to rozszerzenie do synchronizowania zakładek / ulubionych (bookmarks / favorites) między przeglądarkami i urządzeniami, niezależne od mechanizmów wbudowanych w przeglądarki (np. Google Chrome, Brave czy Mozilla Firefox).

Podsumowanie

Cena Darmowy
Łatwość użycia Łatwy w użyciu
Rozwijany przez Tworzy społeczność
Kraj siedziby Europa Wielka Brytania
Licencja Dostępny kod źródłowy GPL-3.0
Zdecentralizowany Zdecentralizowany
Na własnym serwerze Można hostować
Analiza bezpieczeństwa Brak audytu
Wersja językowa Po angielsku

Na co zwrócić uwagę

  • Zakładki są przechowywane na serwerze synchronizującym w postaci zaszyfrowanej.
  • xBrowserSync pozwala na samodzielne utrzymywanie serwera do synchronizacji zakładek lub na skorzystanie z jednego z kilku dostępnych za darmo serwerów utrzymywanych przez użytkowników.
  • Rozszerzenie do przeglądarki przestało być rozwijane w 2021 roku, natomiast serwer API – w 2020 roku, a główny programista szuka osób gotowych wesprzeć go w tworzeniu xBrowserSync. Robi do obawy, że projekt nie będzie dalej aktualizowany i dostosowywany do nowych wersji przeglądarek, a znalezione błędy nie będą naprawiane.

Interesuje Cię temat bezpieczeństwa i prywatności?

Zapisz się na newsletter!

Pamiętaj, żeby odebrać e-mail potwierdzający i kliknąć link, żeby potwierdzić Twój adres! Jeśli e-mail nie przyszedł, to sprawdź foldery „spam” i „oferty”.

Zapisując się na newsletter, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach IMAGIN Sp. z o.o., która będzie Administratorem Twoich danych. Twoje dane będą przetwarzane na zasadach opisanych w Polityce prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera.