Kontakt

Cześć! Nazywam się Marcin Engelmann i tworzę serwis SecurityInfo.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz na adres [email protected]. Na wszystkie wiadomości postaram się odpowiedzieć.

Korzystam z GnuPG do podpisywania i szyfrowania różnych rzeczy (dokumentów, kodu źródłowego, e-maili). Jeśli chcesz przesłać mi poufne informacje, to pobierz mój klucz GPG lub z Keybase.io (fingerprint: 347E 15A9 A70D F734 3D29 5C0E 57E9 A48B 8AE3 CF22).

Zgłoszenie incydentu bezpieczeństwa

Jeśli chcesz zgłosić oszustwo, podejrzaną wiadomość e-mail, otrzymany SMS, atak, włamanie lub inny incydent bezpieczeństwa, zrób to przez dedykowany formularz na stronie CERT.pl.

Współpraca biznesowa

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, to odwiedź stronę Octivi. Znajdziesz na niej informacje, w jakich obszarach możemy Ci pomóc.

Właściciel

Właścicielem serwisu SecurityInfo jest IMAGIN Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, pod adresem pl. Solny 15, 50-062 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000450950, posiadająca numer NIP 8943044386, numer REGON 022079616, o kapitale zakładowym 50.000 zł.

Znaki zastrzeżone

Wszystkie zastrzeżone znaki firm występujące w serwisie SecurityInfo są zastrzeżonymi znakami firmowymi bądź towarowymi ich właścicieli. Zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.

Interesuje Cię temat bezpieczeństwa i prywatności?

Zapisz się na newsletter!

Pamiętaj, żeby odebrać e-mail potwierdzający i kliknąć link, żeby potwierdzić Twój adres! Jeśli e-mail nie przyszedł, to sprawdź foldery „spam” i „oferty”.

Zapisując się na newsletter, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach IMAGIN Sp. z o.o., która będzie Administratorem Twoich danych. Twoje dane będą przetwarzane na zasadach opisanych w Polityce prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera.