🥈 Cloudflare WARP

Opis Cloudflare WARP

Cloudflare WARP to rozwinięcie usługi Cloudflare DNS 1.1.1.1.

WARP jest darmowym VPNem. Jego celem nie jest zapewnienie poufności, a jedynie bezpieczeństwa danych przesyłanych w publicznych sieciach (np. WiFi). Korzystanie z usługi gwarantuje, że cała komunikacja między urządzeniem użytkownika a serwerem Cloudflare jest zaszyfrowana (zapytanie DNS, żądanie otworzenia strony internetowej, treść strony, itd.). W efekcie nikt, poza Cloudflare, nie będzie miał informacji o działaniach użytkownika, niezależnie czy jest to atakujący (np. podsłuchujący publiczną sieć WiFi) czy inny podmiot mający normalnie taki dostęp (np. dostawca usług internetowych (ISP)).

Jeśli strona, do której nawiązujemy połączenie, jest obsługiwana przez serwery Cloudflare, to treść jest natychmiast przesyłana do użytkownika. W przeciwnym wypadku Cloudflare korzysta z własnej sieci, żeby jak najszybciej połączyć się z docelową stroną.

Cloudlfare WARP+ jest usługą subskrypcyjną, która dodatkowo przyśpiesza ładowanie stron (więcej lokalnych punktów, z którymi urządzenie może się połączyć).

Cloudflare WARP jest również dostępny w wersji dla przedsiębiorstw, jako część usługi Cloudflare Zero Trust.

WARP wykorzystuje protokół Wireguard.

Podsumowanie

Cena Freemium
Łatwość użycia Łatwy w użyciu
Rozwijany przez Tworzy komercyjna firma
Kraj siedziby Poza Europą USA
Licencja Własnościowa
Zdecentralizowany Scentralizowany
Na własnym serwerze Nie można hostować
Analiza bezpieczeństwa Brak audytu
Wersja językowa Po angielsku
Logowanie połączeń Loguje
Obsługa IPv6 IPv6

Pracujemy nad szczegółowym opisem Cloudflare WARP.

Jeśli zależy Ci, żebyśmy zajęli się tym jak najszybciej, to napisz do nas i daj nam znać!

Jeśli nie chcesz przegapić, kiedy opiszemy Cloudflare WARP, to zapisz się na newsletter!

Interesuje Cię temat bezpieczeństwa i prywatności?

Zapisz się na newsletter!

Pamiętaj, żeby odebrać e-mail potwierdzający i kliknąć link, żeby potwierdzić Twój adres! Jeśli e-mail nie przyszedł, to sprawdź foldery „spam” i „oferty”.

Zapisując się na newsletter, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach IMAGIN Sp. z o.o., która będzie Administratorem Twoich danych. Twoje dane będą przetwarzane na zasadach opisanych w Polityce prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera.