🥇 Mailbox.org

Opis Mailbox.org

Mailbox.org to dostawca poczty e-mail, który oferuje bezpieczne i prywatne konto e-mail. Usługa jest świadczona przez niemiecką firmę, na serwerach zlokalizowanych w Niemczech i podlega niemieckiemu prawu ochrony danych (podobnie jak Tutanota). Niemieckie przepisy są pod tym względem jednymi z najbardziej restrykcyjnych na świecie.

Mailbox.org zapewnia szyfrowanie połączenia SSL/TLS, a także możliwość szyfrowania wiadomości e-mail od końca do końca (E2EE, end to end encryption) za pomocą OpenPGP.

Usługa jest płatna, ale oferuje 30-dniowy okres próbny bez konieczności podawania danych karty kredytowej. W przeciwieństwie do wielu darmowych usług e-mail, Mailbox.org nie wykorzystuje danych użytkowników do celów reklamowych i dba o poufność danych użytkowników.

Podsumowanie

Cena Płatny
Łatwość użycia Łatwy w użyciu
Rozwijany przez Tworzy komercyjna firma
Kraj siedziby Unia Europejska Niemcy
Zdecentralizowany Scentralizowany
Na własnym serwerze Nie można hostować
Analiza bezpieczeństwa Brak audytu
Wersja językowa Różne języki
Własna domena Własna domena
Aliasy Aliasy
Obsługa uwierzytelniania 2FA 2FA
Obsługa U2F U2F
Obsługa OpenPGP OpenPGP
Obsługa IMAP i SMTP IMAP+SMTP
Cyfrowe dziedzictwo Dziedziczenie
Wielkość skrzynki pocztowej 10-25 GB

Pracujemy nad szczegółowym opisem Mailbox.org.

Jeśli zależy Ci, żebyśmy zajęli się tym jak najszybciej, to napisz do nas i daj nam znać!

Jeśli nie chcesz przegapić, kiedy opiszemy Mailbox.org, to zapisz się na newsletter!

Interesuje Cię temat bezpieczeństwa i prywatności?

Zapisz się na newsletter!

Pamiętaj, żeby odebrać e-mail potwierdzający i kliknąć link, żeby potwierdzić Twój adres! Jeśli e-mail nie przyszedł, to sprawdź foldery „spam” i „oferty”.

Zapisując się na newsletter, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach IMAGIN Sp. z o.o., która będzie Administratorem Twoich danych. Twoje dane będą przetwarzane na zasadach opisanych w Polityce prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera.